Należę do tych osób które uwielbiają rozumieć dokładnie co robią,  i po co, rozkładam wszystko na czynniki pierwsze i szukam źródła problemu. Nigdy nie było dla mnie satysfakcjonujące powtarzanie ćwiczeń, których celu wielokrotnie nie potrafiono mi wyjaśnić. Szukając dalej i dalej trafiałam na coraz większy profesjonalizm i skonkretyzowaną wiedzę, dlatego rozpoczęłam szkolenia trenerskie by moja wiedza i metody pracy były ugruntowane.  Ukończyłam 2 letnie szkolenie trenerskie w Natural Voice Perfection Intitute (NVPI)  zostając certyfikowanym trenerem wokalnym :) Nieustannie dbam o to by poszerzać swoje horyzonty i czerpać z najnowszej, aktualnej wiedzy. Biorę udział w szkoleniach i seminariach dotyczących pracy głosu i nie zamierzam w tym procesie się zatrzymywać :) 

Z ogromną radością zapraszam cię do współpracy.  Gwarantuję, że ty nie będziesz musiał szukać tak długo jak ja. Praca z drugim człowiekiem daje mi ogrom radości. Tak zwane momenty "aha" moich uczniów, i widoczny progres podczas zajęć dają mi największą satysfakcję :) To wspaniałe móc dzielić się swoją wiedzą, rozwijać i pomagać drugiemu człowiekowi poprzez śpiew.

 

TROCHĘ TEJ NAUKI BYŁO ;)

JESTEM:

Absolwentką Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi na Wydziale Wokalno-aktorskim, kierunku Musical i Choreografia, specjalność WOKALISTYKA ESTRADOWA.

Absolwentką Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. Krzysztofa Komedy w Warszawie, wydział wokalny, specjalność PIOSENKA ESTRADOWA

Absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Pedagogicznym, kierunku Pedagogika, specjalność EDUKACJA ARTYSTYCZNA

Absolwentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, na Wydziale Filozofii i Socjologii, kierunku FILOZOFIA

Posiadam:

Certyfikat NVPI (Naural Voice Perfection Institute).

Certyfikat wydany przez Professional Vocal Coaching w pracy z mówcami.

Certyfikaty ukończenia szkolenia DoctorVox Voice Therapy Technique, prowadzonego przez dr Iltera Denizoglu.

Brałam udział w Międzynarodowym seminarium Naukowym Stowarzyszenia MIX.

Zapraszam Cię serdecznie na moje zajęcia :)

Katarzyna Kowalczyk

O mnie

Moja Idea

O MNIE 

Nie ma chyba ciekawszej podróży niż podróż w głąb siebie. Odkrywanie swojego potencjału, sprawdzanie, eksplorowanie, testowanie co jeszcze możemy, na co nas stać. To co dla mnie najważniejsze, to życie w zgodzie ze sobą i czerpanie szczęścia z każdego momentu. Jestem wdzięczna za to, że muzyka była i jest dla mnie przewodnikiem, który nieustannie popycha dalej, do tego by wciąż wychodzić ze strefy komfortu i przekonywać się co jest o kolejny krok dalej. Myślę, że dopiero się rozkręcam i najpiękniejsze wciąż przede mną. Praca nad głosem nauczyła mnie cierpliwości, wytrwałości, odporności i dystansu do samej siebie - uffff! Tak, mój perfekcjonizm (którego wciąż się wyzbywam) potrafił dawać w kość, ale to również sztuka kochania siebie w tzw. pogodzie i niepogodzie :)

Dużo obserwuje i analizuje, świat i ludzi. Staram się uczyć od każdego poznanego człowieka i jednocześnie sama coś zostawić w drugim. Nie oceniam, daje przestrzeń, ale kiedy trzeba stawiam granice. 

 

MOJA IDEA

Wydaje się, że używanie głosu jest czymś zupełnie oczywistym i nie potrzeba wielkich narzędzi aby w dobry sposób z niego korzystać - przecież używamy głosu na co dzień.  Większość osób w ciągu swojego życia nie odkrywa pełnego potencjału własnego głosu, a jest on podstawowym narzędziem komunikacji,  przekazu emocji, ale również ekspresji siebie. Głośność, wysokość, barwa, melodyjność lub jej brak, mówią nam o drugim człowieku i jego charakterze bardzo wiele. 

Każdy może poprawić jakość swojego głosu niezależnie od tego czy chcesz śpiewać profesjonalnie czy tylko dla własnej satysfakcji, a także jeśli chcesz popracować nad przekazem werbalnym aby był ciekawszy, mniej monotonny i bardziej zrozumiały.

Droga rozwoju mojego głosu, to dla mnie niekończąca się przygoda. Kiedy zaczynałam przygodę ze śpiewam nie miałam dostępu do nauczycieli, którzy posiadaliby najnowszą wiedzę na temat pracy głosu. Dziś na szczęście wszystko się zmieniło i bazą dla lekcji śpiewu jest wiedza oparta na badaniach naukowych, konkretnych narzędziach, a nie jedynie intuicji nauczyciela. Nigdy nie przestałam poszukiwać. Były momenty, w których mówiono mi, że pięknie śpiewam, a ja osobiście czułam, że to niemożliwe, że to już wszystko na co mnie stać. Czułam, że sposób w jaki wydobywam głos jest ograniczający i niewygodny. Nie byłam usatysfakcjonowana z tego co słyszałam na nagraniach, z tego jak się czuję w trakcie śpiewania, a także z uczucia zmęczenia głosu po śpiewaniu.

Obserwuj mnie na instagramie

 

 

 
 

 

flowmotion.biuro@gmail.com

513 208 510