Należę do tej grupy osób, które lubią i chcą rozumieć dokładnie co robią,  i po co. Nigdy nie było dla mnie satysfakcjonujące powtarzanie ćwiczeń, których celu nie potrafiono mi wyjaśnić. Szukając dalej i dalej trafiałam na coraz większy profesjonalizm i skonkretyzowaną wiedzę opartą na badaniach naukowych. Ostatecznie ukończyłam szkolenie trenerskie w Natural Voice Perfection Intitute (NVPI)  zostając certyfikowanym trenerem wokalnym.

Z ogromną radością zapraszam cię do współpracy ze mną. Gwarantuję, że ty nie będziesz musiał szukać tak długo jak ja. 

Nieustannie dbam o to by poszerzać swoje horyzonty i czerpać z najnowszej, aktualnej wiedzy. Biorę udział w szkoleniach i seminariach dotyczących pracy głosu. Ponadto jestem:

Absolwentką Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi na Wydziale Wokalno-aktorskim, kierunku Musical i Choreografia, specjalność WOKALISTYKA ESTRADOWA.

Absolwentką Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. Krzysztofa Komedy w Warszawie, wydział wokalny, specjalność PIOSENKA ESTRADOWA

Absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Pedagogicznym,kierunku Pedagogika, specjalność EDUKACJA ARTYSTYCZNA

Absolwentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, naWydziale Filozofii i Socjologii, kierunku FILOZOFIA

Certyfikat NVPI (Naural Voice Perfection Institute).

Certyfikat wydany przez Professional Vocal Coaching w pracy z mówcami.

Ukończyłam szkolenie DoctorVox Voice Therapy Technique, prowadzonego przez dr Iltera Denizoglu.

Brałam udział w Międzynarodowym seminarium Naukowym Stowarzyszenia MIX.

O mnie

Moja Idea

Odnalezienie swojego prawdziwego głosu, to odnalezienie siebie na nowo.  Mogłoby się wydawać, że używanie głosu jest czymś zupełnie oczywistym i nie potrzeba wielkich narzędzi aby w dobry sposób z niego korzystać - przecież używamy głosu na co dzień.  Niestety większość osób w ciągu swojego życia nie odkrywa pełnego potencjału własnego głosu, a jest on podstawowym narzędziem komunikacji,  przekazu emocji, ale również ekspresji siebie. Głośność, wysokość, barwa, melodyjność lub jej brak, mówią nam o drugim człowieku i jego charakterze bardzo wiele. 

Uważam, że każdy może poprawić jakość swojego głosu niezależnie od tego czy chce śpiewać profesjonalnie czy tylko dla własnej przyjemności, a także jeśli chce by jego przekaz werbalny był bardziej zrozumiały, wyraźniejszy czy głośniejszy.

Moja droga z rozwojem głosu była długa (i jest - to niekończąca się przygoda). Kiedy ja zaczynałam przygodę ze śpiewam nie miałam dostępu do nauczycieli, którzy posiadaliby tak szeroką wiedzę na temat pracy głosu. Dziś na szczęście wszystko się zmieniło i bazą dla lekcji śpiewu jest wiedza oparta na badaniach naukowych, konkretnych narzędziach, a nie jedynie intuicji i gustu osoby uczącej. Dlatego nigdy nie przestałam poszukiwać. Były momenty, w których mówiono mi, że pięknie śpiewam, a ja osobiście czułam, że to niemożliwe, że to już wszystko. Czułam, że sposób w jaki wydobywam głos jest ograniczający i niewygodny. Nie byłam usatysfakcjonowana z tego co słyszałam na nagraniach, a także z tego jak się czuję podczas śpiewania i po nim. 

 

 

Obserwuj mnie na instagramie